Väikebusside rent
line decor
  
line decor

 

 
 
RENDITINGIMUSED

RENDIPERIOOD - Minimaalne rendiperiood on 1 ööpäev ehk 24 tundi. Juhiga rendi korral võib rendiperiood alata kahest tunnist. Juhul kui rendiperiood ületatakse enam kui 59 minutit, arvestatakse rendiperioodile juurde lisapäev.

JUHILOAD, PASS - Kehtiv juhiluba ja pass või ID kaart on vajalikud auto rentimisel. Juhil peab olema vähemalt üheaastane sõidukogemus ja nõutav minimaalne vanus 21 eluaastat.

ESMASED JUHILOAD - Esmaste juhilubade puhul on vajalik vähemalt aastane sõidukogemus. Selle puudumisel tuleb rentnikul tasuda tagatisraha 100 €.

KÜTUS - Auto antakse rentijale üle täispaagiga. Auto tagastamisel mitte täis paagiga tuleb rentijal tasuda iga puuduoleva liitri eest 2 €.

KINDLUSTUS - Kõigil meie sõidukitel on Eestis kehtiv kohustuslik liikluskindlustus ning ka Kasko kindlustus, mis sisaldab avarii-, vandalismi-, varguskindlustusi (auto, stereo, klaasid) omavastutusega 320 €. Esmase juhiloa omanikul omavastutus kolmekordne. Vargusjuhtumite korral peab kliendil olema esitamiseks autodokumendid, võtmed, signalisatsiooni-pult ning vajadusel stereo esipaneel. Nende puudumisel on klient vastutav 100 %.

PUHTUS - Auto on rentijale üle andes puhas ja tehniliselt korras. Pesemata auto tagastamisel tuleb rentnikul tasuda välispesu eest 15 € ja salongi puhastamise eest 15 €.

MAKSEVIISID - Eraisikuna sõidukit rentides tasutakse rendi eest kogu rendisumma enne rendiperioodi algust. Juriidiline isik esitab tellimus-garantiikirja koos äriregistri B-kaardiga vähemalt 1 tööpäev enne tellimuse algust.

RENDIHINNAD - rendihinnad sisaldavad õlide, hoolduse ja liikluskindlustuse, kuid mitte autokütuse maksumust.

AUTO KOHALETOOMINE JA ÄRAVIIMINE - Pärnu piires on auto kohaletoomine tasuta. Mujale linnast välja kilomeetritasuga 0,40 € Auto äraviimine on kokkuleppeline.

SÕIT VÄLISMAALE - EV piiride ületamiseks on vajalik meie nõusolek, mille kohta tehakse eraldi märge rendilepingule. Välismaale sõiduks võidakse rakendada tagatisraha nõuet omavastutusmäära ulatuses. Rendileping ei anna õigust siseneda Venemaale ja teistesse SRÜ riikidesse, Valgevenesse ja Ukrainasse.

ÕNNESTUSJUHTUMID - Õnnetusjuhtumite puhul on klient kohustatud tasuma sõiduki Kaskokindlustuse omavastutusmäära 320 €. Samuti on olukord ka kliendi poolt põhjustatud liiklusõnnetuses tekkinud kahjude puhul.

TRAHVID - Kaotatud autovõtmete või/ja dokumentide eest tuleb rentijal tasuda trahv 300 €. Rentijal tuleb ka tasuda rendiperioodi jooksul saadud parkimistrahvid. Trahvid rakenduvad ka kaotatud või lõhutud auto lisavarustusele.

VASTUTUS - Rentija ei vastuta kulude eest, mis Rentnikul võivad tekkida seoses reisi katkestamisega auto purunemisel.

Kõik vajalikud hinnad sisaldavad käibemaksu 20 % ja on eurodes.... kliendi teenindamise juures peame alati tähtsaks puhtust, mugavust ja täpsust.
Rentides meilt auto, jõuate Te oma sihtpunkti turvaliselt, mugavalt ning samuti soodsalt.
Autod on renditavad juhiga või juhita, kuna selle juhtimisõiguse annab B-kategooria juhiluba.